Jestem tutaj, żeby towarzyszyć Ci na drodze stania się przyczyną swojego życia, a nie efektem przypadkowych okoliczności. Pomogę Ci odnaleźć Twoje Centrum, źródło tego Kim naprawdę jesteś, tak żeby to co robisz wynikało z tego Kim Jesteś a nie odwrotnie. Life & Business Energy Coach CPC, ELI MP
Jestem tutaj, żeby towarzyszyć Ci na drodze stania się przyczyną swojego życia, a nie efektem przypadkowych okoliczności. Pomogę Ci odnaleźć Twoje Centrum, źródło tego Kim naprawdę jesteś, tak żeby to co robisz wynikało z tego Kim Jesteś a nie odwrotnie. Life & Business Energy Coach CPC, ELI MP

Prezent dla Ciebie - mini seria video

4 stopniowy proces puszczania oceniania

W kierunku nowego Życia

Każdy z nas trafia czasem w życiu na przeszkodę - mur, który broni nam dostępu do czegoś czego pragniemy, który nas zatrzymuje. Tkwimy w naszych przekonaniach, nawykach, lękach. Patrzymy na mur i wydaje nam się, że jest nie do przejścia. Jedno jest pewne, nie da się go przeskoczyć i nie da się go obejść. Pocieszające jest to, że życie nie buduje przeszkód nie do pokonania. Raczej daje nam możliwości, które pozwalają nam wzrastać, zmieniać się, udoskonalać. W każdym murze jest przejście – brama, drzwi.

Pierwszy krok
w kierunku nowego Życia

Każdy z nas trafia czasem w życiu na przeszkodę - mur, który broni nam dostępu do czegoś czego pragniemy, który nas ogranicza. Tkwimy w naszych przekonaniach, nawykach, lękach. Patrzymy na ten mur i wydaje nam się, że jest nie do przejścia. Jedno jest pewne, nie da się go przeskoczyć i nie da się go obejść. Pocieszające jest to, że życie nie buduje przeszkód nie do pokonania Raczej daje nam możliwości, które pozwalają nam wzrastać, zmieniać się, udoskonalać. W każdym murze jest przejście – brama, drzwi

Pierwszy krok
w kierunku nowego Życia

Każdy z nas trafia czasem w życiu na przeszkodę - mur, który broni nam dostępu do czegoś czego pragniemy, który nas zatrzymuje. Tkwimy w naszych przekonaniach, nawykach, lękach. Patrzymy na ten mur i wydaje nam się, że jest nie do przejścia. Jedno jest pewne, nie da się go przeskoczyć i nie da się go obejść. Pocieszające jest to, że życie nie buduje przeszkód nie do pokonania Raczej daje nam możliwości, które pozwalają nam wzrastać, zmieniać się, udoskonalać. W każdym murze jest przejście – brama, drzwi

Twoja zmiana

Twoją zmianą jest przejście ze starej rzeczywistości do nowej, takiej jaką sobie stworzysz. To chwila kiedy bierzesz odpowiedzialność za swoje życie i przechodzisz do miejsca Twojej Wewnętrznej Mocy, Mądrości. Będę Twoim towarzyszem kiedy wykonasz pierwszy krok. A potem drugi i trzeci. I każdy kolejny. Aż sama zaczniesz w każdym murze dostrzegać bramę i będziesz umiała zastosować do niej właściwy klucz.

Dla każdego z nas ten klucz jest inny, ale każdy z nich posiada cechy wspólne. Najważniejszą z nich jest działanie. Proponuję Ci wspólną podróż, która jest zorientowana na przyszłość, na konkretny cel i na kroki, które Cię do niego doprowadzą. Dlatego nasze rozmowy będą prowadziły do zaplanowania konkretnych działań, które zmienią Twoje życie na takie jakiego pragniesz. Klucz, który pomogę Ci znaleźć otworzy przed Tobą nowe przestrzenie na poziomie zawodowym, prywatnym i wewnętrznym.

Jestem na TAK!

Chcę umówić się na wstępną konsultację coachingową (30min/tel/gratis)

Powiesz mi co chcesz zmienić w swoim życiu i porozmawiamy o tym w jaki sposób mogę Ci w tym pomóc.

Jestem na TAK!

Chcę umówić się na wstępną konsultację coachingową (30min/tel/gratis)

Powiesz mi co chcesz zmienić w swoim życiu i porozmawiamy o tym w jaki sposób mogę Ci w tym pomóc.

Jakie otwierasz drzwi?

WSZYSTKO JEST ENERGIĄ. Każdy z nas jest unikalną formą energii.

ENERGIA PRZYCIĄGA ENERGIĘ. Przyciągamy podobne wibracje, odpychamy inne.

ENERGIA NIE JEST ANI DOBRA, ANI ZŁA. JEST JAKA JEST. Może działać dla naszego pożytku lub przeciwko nam.

Co to ma wspólnego z tworzeniem Twojego życia tak jak chcesz? 

Wszystko!

Nasze myśli, emocje, przekonania, doświadczenia, perspektywa z jakiej patrzymy na świat mają wpływ na nasz profil energetyczny, w efekcie na nasze reakcje, na nasze zachowania. W ten sposób tworzymy nasz świat. Prosty przykład. Wstajesz rano lewą nogą, jesteś zła nie wiadomo z jakiego powodu, wszystko Cię irytuje - jak będzie wyglądał Twój dzień? Wstajesz rano pełna energii, radości, uśmiechu - jak będzie wyglądał ten dzień? Najważniejsze jest to, że możesz mieć na to wpływ i mogę Ci pokazać jak to zrobić.

Dobra wiadomość jest taka, że możemy przekształcać nasze myśli, emocje, przekonania, wybierać nasze doświadczenia i dzięki temu tworzyć nasz świat, tworzyć nasze jutro.

W ten sposób stajemy się Przyczyną, a nie skutkiem naszego Życia.

#ipec #ipeccoaching #coreenergycoach #energyleadership

Ogromne znaczenie w ukształtowaniu mnie jako człowieka, świadomej kobiety miało spotkanie Jesse Elder’a - mentora, mówcy, przedsiębiorcy, który łamie powszechne reguły i zasady gry. Jesse był dla mnie inspiracją żeby uwierzyć, że cokolwiek robię mam prawo być taką jaką jestem, bez tłumaczenia się nikomu, bez potrzeby udowadniania czegokolwiek. I takie samo prawo masz Ty.

#freedomteachers #legacy #jesseelder

Iwona uosabia Obecność, tę rzadką i cenną cechę, niezbędną w procesie transformacji. Sam byłem świadkiem tego, jak tworzy przestrzeń, w której ludzie przeżywają gruntowną odnowę, odnajdują jasność spojrzenia i głęboką prawdę o sobie samych. Gorąco polecam pracę z Iwoną, jeśli jesteś gotowa/y na prawdziwą zmianę.

Jesse Elder

"Największa wolność to wolność pozwolenia innym, aby mieli swoje własne doświadczenia. Największy prezent dla innych, to nasze własne dobre samopoczucie."

Jesse Elder

"Największa wolność to wolność pozwolenia innym, aby mieli swoje własne doświadczenia. Największy prezent dla innych, to nasze własne dobre samopoczucie."

Jesse Elder

Bramy przez które przeszłam

Czasem żartuję, że jestem chodzącą zmianą. Już tak się do tego przyzwyczaiłam, że kiedy nic się nie dzieje to wydaje mi się dziwne i podejrzane. 

Pracowałam w świecie korporacji, na każdym jego szczeblu od sprzedaży, poprzez szkolenia, marketing, kończąc na zarządzaniu. Byłam przedsiębiorcą, producentem, organizatorem. Odczułam sukces i nieograniczoną radość, ale i doznałam porażek, bankructwa, upadku długoletniego związku, choroby i wyciągnęłam z tego wnioski. Nauczyłam się z nich korzystać, widzieć w nich możliwości a nie przegraną, widzieć w nich naukę a nie błędy. Odkryłam, że chcę towarzyszyć kobietom w przechodzeniu przez ich zmiany, żeby też mogły realizować swoje marzenia i życiowe cele.  

To może być również Twoja zmiana – zakładasz swoją firmę, zostałaś managerem, chcesz odkryć Swoje powołanie, Swoją Misję, albo może pojawiły się kłopoty finansowe, rozwód, choroba, utrata kogoś bliskiego. Możesz mieć wrażenie, że przeszkody przed Tobą są zbyt wysokie, zbyt trudne, a każda zmiana coraz mniej możliwa, ponieważ masz mniej energii, mniej czasu, zapomniałaś o Swoich marzeniach. 

Byłam w tych wszystkich miejscach, przekroczyłam te przeszkody i mury przede mną. Dzisiaj wiem co dla mnie jest ważne i wiem jak przeprowadzić Cię przez Twoją drogę. Doskonale rozumiem Twoje lęki, obawy, brak poczucia wartości. Z otwartym sercem przeprowadzę Cię przez Twoje lęki, obawy, wątpliwości.


"Każda chwila pokazuje KIM jesteś i daje Ci możliwość zdecydowania czy chcesz BYĆ tym KIM jesteś"

iPEC Coaching 

Chcę umówić się na wstępną rozmowę telefoniczną. Gratis (20min)

Wybierz termin

"Każda chwila pokazuje KIM jesteś i daje Ci możliwość zdecydowania czy chcesz BYĆ tym KIM jesteś"

iPEC Coaching

Chcę umówić się na wstępną rozmowę telefoniczną. Gratis (20min)

Wybierz termin

Rekomendacje

Helena

Niebywale rozwinęła się moja samoświadomość przez co otworzyłam się na świat i wydarzenia w nim dziejące. Dzięki temu odzyskałam spokój życia i harmonię. Znalazłam swoją wewnętrzną mądrość, która jest źródłem prawdziwej potęgi. Zaczęłam spełniać swoje marzenia i realizować projekty w których całkowicie się spełniam. Jestem masażystką Shiatsu ZEN. Kiedy rozpoczynałam pracę coachingową z Iwoną miałam 4 klientów tygodniowo. Podczas naszej wspólnej pracy ta ilość wzrosła do 15 klientów tygodniowo!”

Filip

I had a great experience with Iwona as my coach. Over multiple sessions and at an important turning point in my life Iwona helped me to work on a variety of topics. Each session increased my awareness about how I wanted to live my new life and some of the actions I choose during the coaching sessions have changed my beliefs and my behaviour in a lasting way. With the help of coaching I am finding a new balance and an enhanced quality of my life. I really appreciated Iwona’s curious, challenging questions and her warm support and encouragement. Thank you also for helping me practicing visualisation during meditation - it really works.

Justyna

Dzięki pracy z Iwoną zaczęłam wyraźniej widzieć siebie, gdzie jestem, w którym kierunku chciałabym pójść, jaka jestem. Otworzyłam się na siebie dzięki czemu szerzej patrzę na świat . Zaczęła dokonywać się we mnie zmiana z bycia na zewnątrz do patrzenia wewnątrz siebie. Odkryłam jak ważne jest bycie w zgodnie ze sobą, ze swoimi wartościami. Zaczęłam się po prostu kochać- swoje ciało traktować jak piękna skrzynię z prezentami o którą dbam i do której z radością zaglądam. Zmieniłam trochę garderobę, odkryłam ramiona, nogi, które są moim atutem i wyrażają mój seksapil i z większa pewnością siebie uśmiecham się do ludzi..

Life Coach CPC, ELI MP
Transition Coach / Energy Leadership Coach
Chcę umówić się na
wstępną konsultację coachingową (30min/tel)
Gratis


tel: + 48 ‭512 399 197‬
e-mail: lifecoach@iwonagrochowska.com

Projekt i wdrożenie www.kokosdesign.pl
Foto: Marc Robinot