ENERGYLEADERSHIP™

Świadome Zarządzanie Energią osobistą i biznesową, czy też Wysokoenergetyczne Przywództwo, to metoda, która umożliwia Ci realizację Twoich pragnień i wszystkiego co chcesz osiągnąć w życiu.

MOC
Pewien znany facet, o śmiesznie wyglądających włosach, Albert Einstein, udowodnił, że wszystko jest Energią.

„Wszystko jest energią. Wszystko. Dostrój się do częstotliwości tego czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to twoją rzeczywistością. Nie może być inaczej".

Pomyśl o kimś kto często wydaje się być w złym nastroju – czy potrafisz szybko wyczuć napięcie, kiedy ta osoba wchodzi do pokoju? Co można wyczytać z jej/jego twarzy? W jaki  sposób jej/jego energia  wpływa na Twój nastrój i innych osób wokół?

Pomyśl teraz o kimś wesołym, dynamicznym, kto inspiruje innych, widzi ich potencjał, docenia i wspiera. Jak szybko angażujesz się w kontakty z takimi ludźmi? 

To wrażenie, które odczuwasz, nie mając pojęcia skąd się bierze, to ENERGIA tej osoby. Dla trenerów, liderów, wychowawców (i wszystkich innych osób!) bardzo ważne jest, aby zrozumieć jej wpływ i poznać moc jej działania.

ENERGYLEADERSHIP™ – “świadome zarządzanie energią” –  nie jest tylko dla “liderów”.

Kiedy słyszymy termin “przywództwo – leadership”, często myślimy o dyrektorach, menedżerach, szefach lub innych osobach, które mają bezpośredni wpływ na innych. Jednak bycie liderem nie wymaga posiadania konkretnego stanowiska. W teorii wszyscy jesteśmy liderami, każdego dnia, w każdej dziedzinie naszego życia. Jesteśmy przede wszystkim liderami dla samych Siebie.

Oznacza to, że bez względu na to, kim jesteś i co robisz, masz możliwość bycia doskonałym liderem dla Siebie i dla innych. Pytanie nie brzmi “czy jesteś liderem?”, ale “jakim jesteś liderem w swoim codziennym życiu i w pracy?”. 

W tym właśnie tkwi MOC metody ENERGYLEADERSHIP™ – każdy z nas ma możliwość być świadomym swojej energii i nią zarządzać, aby lepiej prowadzić Siebie, służyć klientom, bliskim i wszystkim, z którymi wchodzimy każdego dnia w interakcje.

Ten poparty badaniami system, wykorzystywany przez takie firmy jak Boeing, IKEA, a także dziesiątki tysięcy osób indywidualnych, pozwala “liderom” ze wszystkich środowisk na osiągnięcie wybranego sukcesu w miejscu pracy, domu i w każdej sytuacji, w której się znajdują.

Ponad 15 000 Certyfikowanych Profesjonalnych Trenerów iPEC stosuje koncepcję ENERGYLEADERSHIP™ i dzięki temu, ostatecznie podnosi świadomość świata – “one person at a time” – w indywidualnym procesie coachingowym.

Mam przyjemność być jednym z nich.