W czym mogę Ci pomóc?

Coachingowa sesja demo

Podczas tej sesji:

 • dowiesz się czym jest coaching / life coaching i w czym może Ci pomóc
 • sprawdzisz czy jest to metoda, która Ci odpowiada
 • elementem sesji jest demo (ok 30min)
 • sprawdzisz, czy jestem odpowiednią osobą, której chcesz zaufać na swojej drodze zmiany
Czas trwania: 1 godz / sesja odbywa się telefonicznie

Zakochaj się w swoim życiu...ponownie!

Twoja droga do Nowego Ciebie 

Pierwszym krokiem, będzie poznanie samego siebie, KIM jesteś, z jakiego poziomu działasz, jakie masz wartości, co Tobą kieruje. Częścią tej pracy będzie przeprowadzenie Badania ELI (patrz poniżej), które jest badaniem zachowań / postaw wobec różnych sytuacji, twojej percepcji świata i czynników, które Cię blokują w osiągnięciu tego czego pragniesz (nawet jeżeli na początku sam/a nie wiesz jakie masz marzenia). Ponieważ postawy i percepcja są subiektywne, mogą być zmienione. A to oznacza że możesz nad nimi pracować, a poprzez to wprowadzić zmianę w twojej świadomości, a to otworzy przed Tobą zupełnie nową przestrzeń możliwości.

Proces coachingowy:  9 lub 12 x 1 godz na przełomie 2 – 3 miesięcy

Proponuję Ci Coachingową Sesję Demo, na której zdecydujemy w czym i jak mogę Cię wesprzeć

Energy Leadership
Developement System™ - ELDS
- Wewnętrzne Mistrzostwo

Zacznij Tworzyć swoje życie tak jak chcesz i przestań być efektem wydarzeń, które Ci się przytrafiają

Zbyt wiele możliwych kierunków, zbyt wiele potencjalnych decyzji, za mało czasu…

Nasze dzisiejsze życie wydaje się być jak nigdy dotąd chaotyczne! Jesteśmy przeładowani informacjami, a dokładnie w chwili kiedy zaczynamy się do czegoś przyzwyczajać – to się zmienia. Jesteśmy rozkojarzeni i ciągnie nas w zbyt wielu kierunkach. Musimy myśleć szybko i podejmować szybkie decyzje. Mamy kłopot ze znalezieniem równowagi pomiędzy pracą, życiem, rodziną, przyjaciółmi i własną przyjemnością. Jesteśmy w nieustannym biegu, czując nacisk z każdej możliwej strony. Stawiając wszystkie te czynniki razem, to tylko kwestia czasy kiedy pozwolimy możliwościom przemknąć nam przed nosem, kiedy uwierzymy, że nie jesteśmy w stanie korzystać z naszego pełnego potencjału, a co gorsza kiedy poczujemy się uwięzieni przez okoliczności. Nic dziwnego, że większość z nas jest nieustannie zirytowana i ciągłym konflikcie z wszystkimi dookoła – i z samym sobą!

Co ENERGIA ma z tym wspólnego?

Lepszym pytaniem mogłoby być, co ENERGIA z tym nie ma wspólnego?

WSZYSTKO JEST ENERGIĄ! Nasze myśli, przekonania, słowa, działania kreują specyficzny dla nas profil energetyczny. To wszystko kreuje rzeczywistość w jakiej funkcjonujemy. A to, dla większości z nas oznacza nie wykorzystanie w pełni potencjału jakim dysponujemy. Jest jednak sposób, żeby przełamać ten cykl

Proces Energy Leadership Developement System TM - ELDS - Wewnętrzne Mistrzostwo pomaga Ci wykształcić Twój osobisty styl pozytywnego zarządzania, który wpływa i zmienia nie tylko nas samych, ale wszystkich dookoła w Twoim życiu prywatnym i pracy.

JAK STWORZYSZ ŻYCIE, KTÓRE SOBIE WYBIERZESZ?

Po pierwsze zrobisz badanie ENERGY LEADERSHIP INDEX ™ (ELI) – jedyne w swoim rodzaju badanie, które pozwala postawić lustro przed Twoimi zachowaniami, reakcjami, percepcją. To badanie da Ci bazę dla świadomości na jakim etapie swojego życia jesteś, jakie masz możliwości i co Cię blokuje. Omówię dla Ciebie wyniki tego badania, i to pozwoli Ci na odpowiedź „czego tak naprawdę chcesz”, gdzie chcesz dojść i to da Ci odpowiedź.

W trakcie naszej wspólnej pracy poznasz 7 poziomów energii / świadomości na jakich działasz. Nauczysz się konstruktywnie korzystać z tych poziomów. Przejdziemy przez 8 obszarów, składających się na twoje Wewnętrzne Mistrzostwo, tak żebyś mógł/mogła zrozumieć, przyswoić i nauczyć się korzystać ze wszystkich umiejętności, składających się na Twój Potencjał.

ENERGY LEADERSHIP DEVELOPEMENT SYSTEM ™ pozwala Ci:
 • prowadzić zdrowe i pełne energii życie
 • tworzyć pozytywne relacje, w życiu prywatnym i zawodowym
 • udoskonalać Twoje umiejętności komunikacyjne
 • rozwijać Twoją przestrzeń duchową
 • żyć z głębokim poczuciem spełnienia
 • poprawiać swoją sytuację finansową
 • działać zgodnie z Twoją wewnętrzną misją
 • zyskać więcej czasu na swoje prywatne życie
 • nawiązać głębszy kontakt ze swoją rodziną

Badanie
Energy Leadership Index™

Przygotuj się na radykalną zmianę w swoim podejściu do życia i pracy

The Energy Leadership™ Index (ELI) pokazuje jak widzisz świat, oraz przekłada Twoją perspektywę w coś mierzalnego, co możesz wyraźnie zobaczyć, poczuć i w efekcie nad tym pracować. Badanie jest dostępne tylko i wyłącznie przez certyfikowanego iPEC Coach’a - https://www.ipeccoaching.com/energy-leadership-index

Na rynku jest dużo testów osobowościowych - Myers Briggs, DiSC, Enneagram, które są cennymi narzędziami określającymi typy osobowości. Dzięki nim możesz mieć większą jasność jakie są Twoje siły i słabości, w jakim kierunku możesz się rozwijać, żeby być lepszym managerem, jak możesz dopasować Twoje zalety, umiejętności do tego co robisz żeby być bardziej efektywnym. 

ELI jest badaniem zachowań / postaw, które jest oparte na modelu energii. To badanie różni się od typowych testów ponieważ nie ma na celu naklejenia etykiety. Natomiast bada Twój poziom energii opierając się na Twojej postawie wobec różnych sytuacji, twojej percepcji świata. Ponieważ postawy i percepcja są subiektywne, mogą być zmienione. A to oznacza że możesz nad nimi pracować ze swoim coachem używając badania ELI, pracować nad twoją postawą, przekonaniami, percepcją, a poprzez to wprowadzić zmianę w twojej świadomości i w efekcie podnieść poziom swojej energii. 

Omówienie wyników badania pomoże Ci bliżej spojrzeć na „miejsce” w którym dzisiaj jesteś i zobaczyć jak i gdzie inwestujesz swoją energię. Na tej podstawie będziesz mógł/a stworzyć swój plan i ustalić priorytety, które będą wspierały Twoje życiowe i zawodowe cele. 

Praca coachingowa oparta na wynikach badania ELI wzmacnia Twoją produktywność, komunikację, poziom świadomości, jakość relacji zawodowych i prywatnych, poziom zaufania do siebie i kompetencje leadera – w zarządzaniu ludźmi, oraz po prostu sobą. Działając z miejsca swojej Mocy, Pasji będziesz jasno widział/a cel jaki chcesz osiągnąć.

Badanie wykonujesz przez internet, trwa ok. 20min.

Następnie na sesji coachingowej omawiamy Twoje wyniki.

Jeżeli chcesz wziąć udział w badaniu kliknij w poniższy link i zapisz się na ENERGY LEADERSHIP INDEX ™ Debrief. Skontaktuję się z Tobą w celu omówienia wszystkich szczegółów.

Life Transformational Coach, ELI MP

Chcę umówić się na wstępną rozmowę

(20min / gratis)

tel: + 48 ‭512 399 197‬
e-mail: lifecoach@iwonagrochowska.com

Projekt i wdrożenie www.kokosdesign.pl | Foto: Marc Robinot